Pirkdami prekes mūsų parduotuvėje jūs remiate Lietuvos Karpininkų Asociaciją

Pašarai, papildai

RENMAR BAITS Groundbaits / pašarai (Hemp Chili, 1.25 l)

Specialiai Karpininkams.lt pagamintos RENMAR BAITS šutintos kanapės "pagardintos" Čili (Chili) kvapu.Šutintos kanapės be koncervantų, paruoštos naudojimui metalinėje skardinėje su greitu atidarymu. Šiuos kukurūzus galima naudoti įvairiai - kaip vieną iš pašarinės bazės komponentų, kartu su šutintais..

3.90 € 3.31 € Be PVM: 2.74 €

RENMAR BAITS Groundbaits / pašarai (Hemp Salmon, 1.25 l)

Specialiai Karpininkams.lt pagamintos RENMAR BAITS šutintos kanapės "pagardintos" lašišos (Salmon) kvapu.Šutintos kanapės be koncervantų, paruoštos naudojimui metalinėje skardinėje su greitu atidarymu. Šiuos kukurūzus galima naudoti įvairiai - kaip vieną iš pašarinės bazės komponentų, kartu su šutin..

3.90 € 3.31 € Be PVM: 2.74 €

RENMAR BAITS Groundbaits / pašarai (Hemp, 1.25 l)

Šutintos kanapės be koncervantų, paruoštos naudojimui metalinėje skardinėje su greitu atidarymu. Šiuos kukurūzus galima naudoti įvairiai - kaip vieną iš pašarinės bazės komponentų, kartu su šutintais kukurūzais, kanapėmis, pašariniais boiliais ar peletėmis, kaip atskirą jauką, o taip pat ir kaip mas..

3.90 € 3.31 € Be PVM: 2.74 €

RENMAR BAITS Groundbaits / pašarai (Maize Cinnamon, 1.25 l)

Specialiai Karpininkams.lt pagaminti RENMAR BAITS šutinti kukurūzai "pagardinti" cinamono (Cinnamon) kvapu.Šutinti kukurūzai be koncervantų, paruošti naudojimui metalinėje skardinėje su greitu atidarymu. Šiuos kukurūzus galima naudoti įvairiai - kaip vieną iš pašarinės bazės komponentų, kartu su šut..

2.00 € 1.70 € Be PVM: 1.40 €

RENMAR BAITS Groundbaits / pašarai (Maize, 1.25 l)

Šutinti kukurūzai be koncervantų, paruošti naudojimui metalinėje skardinėje su greitu atidarymu. Šiuos kukurūzus galima naudoti įvairiai - kaip vieną iš pašarinės bazės komponentų, kartu su šutintais riešutais, kanapėmis, pašariniais boiliais ar peletėmis, kaip atskirą jauką, o taip pat ir kaip masa..

2.00 € 1.70 € Be PVM: 1.40 €

RENMAR BAITS Groundbaits / pašarai (Seed Mix, 1.25 l)

Šutintų pašarų mišinys (kukurūzų, kanapių, riešutų) be koncervantų, paruoštas naudojimui metalinėje skardinėje su greitu atidarymu. Šį mišinį galima naudoti įvairiai - kaip vieną iš pašarinės bazės komponentų, kartu su pašariniais boiliais ar peletėmis, kaip atskirą jauką, o mišinyje esančius kukurū..

2.40 € 2.04 € Be PVM: 1.69 €

RENMAR BAITS Groundbaits / pašarai (Tiger Nuts, 1.25 l)

Šutinti riešutai be koncervantų, paruošti naudojimui metalinėje skardinėje su greitu atidarymu. Šiuos riešutus galima naudoti įvairiai - kaip vieną iš pašarinės bazės komponentų, kartu su šutintais kukurūzais, kanapėmis, pašariniais boiliais ar peletėmis, kaip atskirą jauką, o taip pat ir kaip masal..

4.30 € 3.65 € Be PVM: 3.02 €