Pirkdami prekes mūsų parduotuvėje jūs remiate Lietuvos Karpininkų Asociaciją

Pašarai, papildai

RENMAR BAITS Hemp Chili Groundbaits pašarai (1.25 l)

Specialiai Karpininkams.lt pagamintos RENMAR BAITS šutintos kanapės "pagardintos" Čili (Chili) kvapu.Šutintos kanapės be koncervantų, paruoštos naudojimui metalinėje skardinėje su greitu atidarymu.Šiuos kukurūzus galima naudoti įvairiai - kaip vieną iš pašarinės bazės komponentų, kartu su šutintais ..

4.50 € 3.60 € Be PVM: 2.98 €

RENMAR BAITS Hemp Salmon Groundbaits pašarai (1.25 l)

Specialiai Karpininkams.lt pagamintos RENMAR BAITS šutintos kanapės "pagardintos" lašišos (Salmon) kvapu.Šutintos kanapės be koncervantų, paruoštos naudojimui metalinėje skardinėje su greitu atidarymu.Šiuos kukurūzus galima naudoti įvairiai - kaip vieną iš pašarinės bazės komponentų, kartu su šutint..

4.50 € 3.60 € Be PVM: 2.98 €

RENMAR BAITS Maize Cinnamon Groundbaits pašarai (1.25 l)

Specialiai Karpininkams.lt pagaminti RENMAR BAITS šutinti kukurūzai "pagardinti" cinamono (Cinnamon) kvapu.Šutinti kukurūzai be koncervantų, paruošti naudojimui metalinėje skardinėje su greitu atidarymu.Šiuos kukurūzus galima naudoti įvairiai - kaip vieną iš pašarinės bazės komponentų, kartu su šuti..

2.30 € 1.84 € Be PVM: 1.52 €

CC MOORE Fish Frenzy Instant Spod Mix Refill Bag SPOD jaukinimo mišinys (2.5 kg)

FISH FRENZY XP INSTANT SPOD MIXCC Moore Instant Spod Mixes - Ready in just 30 seconds!!!These highly attractive, versatile spod mixes are designed to take the pain out of making your own spod mix giving you a quick and easy to prepare spod mix that we guarantee will pull in and hold fish in your bai..

14.00 € 12.60 € Be PVM: 10.41 €

CC MOORE Red Pepper + Instant Spod Mix Refill Bag SPOD jaukinimo mišinys (2.5 kg)

RED PEPPER + INSTANT SPOD MIXCC Moore Instant Spod Mixes - Ready in just 30 seconds!!!These highly attractive, versatile spod mixes are designed to take the pain out of making your own spod mix giving you a quick and easy to prepare spod mix that we guarantee will pull in and hold fish in your baite..

14.00 € 12.60 € Be PVM: 10.41 €

RENMAR BAITS Hemp Groundbaits pašarai (1.25 l)

Šutintos kanapės be koncervantų, paruoštos naudojimui metalinėje skardinėje su greitu atidarymu.Šiuos kukurūzus galima naudoti įvairiai - kaip vieną iš pašarinės bazės komponentų, kartu su šutintais kukurūzais, kanapėmis, pašariniais boiliais ar peletėmis, kaip atskirą jauką, o taip pat ir kaip masa..

3.90 € Be PVM: 3.22 €

RENMAR BAITS Maize Groundbaits pašarai (1.25 l)

Šutinti kukurūzai be koncervantų, paruošti naudojimui metalinėje skardinėje su greitu atidarymu.Šiuos kukurūzus galima naudoti įvairiai - kaip vieną iš pašarinės bazės komponentų, kartu su šutintais riešutais, kanapėmis, pašariniais boiliais ar peletėmis, kaip atskirą jauką, o taip pat ir kaip masal..

2.00 € Be PVM: 1.65 €

RENMAR BAITS Seed Mix Groundbaits pašarai (1.25 l)

Šutintų pašarų mišinys (kukurūzų, kanapių, riešutų) be koncervantų, paruoštas naudojimui metalinėje skardinėje su greitu atidarymu.Šį mišinį galima naudoti įvairiai - kaip vieną iš pašarinės bazės komponentų, kartu su pašariniais boiliais ar peletėmis, kaip atskirą jauką, o mišinyje esančius kukurūz..

2.40 € Be PVM: 1.98 €

RENMAR BAITS Tiger Nuts Groundbaits pašarai (1.25 l)

Šutinti riešutai be koncervantų, paruošti naudojimui metalinėje skardinėje su greitu atidarymu.Šiuos riešutus galima naudoti įvairiai - kaip vieną iš pašarinės bazės komponentų, kartu su šutintais kukurūzais, kanapėmis, pašariniais boiliais ar peletėmis, kaip atskirą jauką, o taip pat ir kaip masalą..

4.30 € Be PVM: 3.55 €