KARPININKAMS.LT DOVANŲ KUPONAS - GERIAUSIA DOVANA ŽVEJUI!

Pašarai, papildai

CC MOORE Crushed Hemp Seed smulkintos kanapės (1 kg)

CRUSHED HEMP SEEDWe have taken the best quality hemp and fed it through our milling operation to smash and crush it. The result is a beautifully oily, moist meal that makes an excellent addition to method, spod, stick and particle mixes. It really pulls fish into the area by leaking off the oils and..

8.50 € Be PVM: 7.02 €

RENMAR BAITS Hemp Chili Groundbaits pašarai (1.25 l)

Specialiai Karpininkams.lt pagamintos RENMAR BAITS šutintos kanapės "pagardintos" Čili (Chili) kvapu.Šutintos kanapės be koncervantų, paruoštos naudojimui metalinėje skardinėje su greitu atidarymu.Šiuos kukurūzus galima naudoti įvairiai - kaip vieną iš pašarinės bazės komponentų, kartu su šutintais ..

4.50 € Be PVM: 3.72 €

RENMAR BAITS Hemp Groundbaits pašarai (1.25 l)

Šutintos kanapės be koncervantų, paruoštos naudojimui metalinėje skardinėje su greitu atidarymu.Šiuos kukurūzus galima naudoti įvairiai - kaip vieną iš pašarinės bazės komponentų, kartu su šutintais kukurūzais, kanapėmis, pašariniais boiliais ar peletėmis, kaip atskirą jauką, o taip pat ir kaip masa..

3.90 € Be PVM: 3.22 €

RENMAR BAITS Maize Groundbaits pašarai (1.25 l)

Šutinti kukurūzai be koncervantų, paruošti naudojimui metalinėje skardinėje su greitu atidarymu.Šiuos kukurūzus galima naudoti įvairiai - kaip vieną iš pašarinės bazės komponentų, kartu su šutintais riešutais, kanapėmis, pašariniais boiliais ar peletėmis, kaip atskirą jauką, o taip pat ir kaip masal..

2.40 € Be PVM: 1.98 €

RENMAR BAITS Seed Mix šutintų jaukų - sėklų mišinys (1.25 l)

Šutintų pašarų mišinys (kukurūzų, kanapių, riešutų) be koncervantų, paruoštas naudojimui metalinėje skardinėje su greitu atidarymu.Šį mišinį galima naudoti įvairiai - kaip vieną iš pašarinės bazės komponentų, kartu su pašariniais boiliais ar peletėmis, kaip atskirą jauką, o mišinyje esančius kukurūz..

2.60 € Be PVM: 2.15 €

RENMAR BAITS Tiger Nuts tigriniai riešutai (1.25 l)

Šutinti riešutai be koncervantų, paruošti naudojimui metalinėje skardinėje su greitu atidarymu.Šiuos riešutus galima naudoti įvairiai - kaip vieną iš pašarinės bazės komponentų, kartu su šutintais kukurūzais, kanapėmis, pašariniais boiliais ar peletėmis, kaip atskirą jauką, o taip pat ir kaip masalą..

4.30 € Be PVM: 3.55 €