Karučiai, vežimėliai

FOX Explorer Barrow Bag Straps tvirtinimo diržai karučiui

Praktiškas FOX Explorer Barrow karutis yra tvirtas, apgalvoto dizaino ir patogus transportuoti visą žvejybos metu reikalingą įrangą. Centrinėje karučio dalyje esančiame krepšyje galima sutalpinti visus smulkesnius žūklės reikmenis, o ant tvirto rėmo su ištraukiama atrama tilps ne tik keli mažesni re..

219.99 € 197.99 € Be PVM: 163.63 €

FOX Explorer Barrow Deluxe karutis

Aukštos kokybės FOX Explorer Barrow Deluxe karutis yra tvirtas ir patogus transportuoti visą žvejybos metu reikalingą įrangą. Tai yra patobulintas jau populiaraus FOX Explorer karučio, kuris pasižymi apgalvotu dizainu ir kompaktiškumu, modelis. Ilgesnės ergonomiškos rankenos, reguliuojamo aukščio iš..

239.99 € 215.99 € Be PVM: 178.50 €

FOX Royale Carp Barrow karutis

Tvirtas FOX Royale Carp Barrow karutis yra praktiškas pasirinkimas kiekvienam žvejui, norinčiam patogiai transportuoti visą žvejybai reikalingą įrangą. Karutis yra su prailginamu rėmu ir pakankamai platus, kad ant jo tilptų didesnė įranga, pavyzdžiui, gultas ar kėdė. Visi smulkesni reikmenys lengvai..

159.99 € 143.99 € Be PVM: 119.00 €

FOX Royale Carp Barrow XT karutis

Tvirtas FOX Royale XT Carp Barrow karutis su šoninėmis atramomis yra praktiškas pasirinkimas kiekvienam žvejui, norinčiam patogiai transportuoti visą žvejybai reikalingą įrangą. Karutis yra su prailginamu rėmu, reguliuojamomis atramomis iš šonų ir pakankamai platus, kad ant jo tilptų didesnė įranga,..

199.99 € 179.99 € Be PVM: 148.75 €