Pirkdami prekes mūsų parduotuvėje jūs remiate Lietuvos Karpininkų Asociaciją

Karučiai, vežimėliai

FOX Explorer Barrow Bag Straps tvirtinimo diržai karučiui

Praktiškas FOX Explorer Barrow karutis yra tvirtas, apgalvoto dizaino ir patogus transportuoti visą žvejybos metu reikalingą įrangą. Centrinėje karučio dalyje esančiame krepšyje galima sutalpinti visus smulkesnius žūklės reikmenis, o ant tvirto rėmo su ištraukiama atrama tilps ne tik keli mažesni re..

229.99 € 206.99 € Be PVM: 171.07 €

FOX Explorer Barrow Deluxe karutis

Aukštos kokybės FOX Explorer Barrow Deluxe karutis yra tvirtas ir patogus transportuoti visą žvejybos metu reikalingą įrangą. Tai yra patobulintas jau populiaraus FOX Explorer karučio, kuris pasižymi apgalvotu dizainu ir kompaktiškumu, modelis. Ilgesnės ergonomiškos rankenos, reguliuojamo aukščio iš..

269.99 € 242.99 € Be PVM: 200.82 €

FOX R-Series Barrow karutis

Quick and simple load length adjustment Quick release wheel system Compression strap attachment points Ergonomically shaped handles Low profile Swivelling mud feet with spiked base for extra stability Pneumatic tyre and wheel bearings Supplied with ‘drop in’ under barrow bag that has side access zi..

159.99 € 143.99 € Be PVM: 119.00 €

FOX R-Series Barrow Plus karutis

Based on the same design as the R-series Barrow but with the addition of extra-long extending side rails Height adjustable front frame Quick and simple load length adjustment Quick release wheel system Compression strap attachment points Ergonomically shaped handles Low profile Swivelling mud feet ..

189.99 € 170.99 € Be PVM: 141.31 €

FOX Royale Carp Barrow karutis

Tvirtas FOX Royale Carp Barrow karutis yra praktiškas pasirinkimas kiekvienam žvejui, norinčiam patogiai transportuoti visą žvejybai reikalingą įrangą. Karutis yra su prailginamu rėmu ir pakankamai platus, kad ant jo tilptų didesnė įranga, pavyzdžiui, gultas ar kėdė. Visi smulkesni reikmenys lengvai..

159.99 € 143.99 € Be PVM: 119.00 €

FOX Royale Carp Barrow XT karutis

Tvirtas FOX Royale XT Carp Barrow karutis su šoninėmis atramomis yra praktiškas pasirinkimas kiekvienam žvejui, norinčiam patogiai transportuoti visą žvejybai reikalingą įrangą. Karutis yra su prailginamu rėmu, reguliuojamomis atramomis iš šonų ir pakankamai platus, kad ant jo tilptų didesnė įranga,..

199.99 € 159.99 € Be PVM: 132.22 €