DEEPER PRO+ 2 Wi-Fi / GPS Smart Sonar sonaras

7-13 dienų DEEPER PRO+ 2 Wi-Fi / GPS Smart Sonar sonaras

DEEPER ITGAM1080

Patobulintas ir dar geresnis: trijų impulsų dažniai, aiškesni rodmenys, geresnis GPS veikimas, ilgiau veikianti baterija (iki 9 valandų, priklausomai nuo naudojimo) ir didesnis skenavimo gylis - iki 100 m.

3 impulsų dažniai

Greičiau aptik žuvų susibūrimo vietas skenuodamas vandenis plačiu 47° (100 kHz) spinduliu, konkrečiai vietai skenuoti pasirink vidutinio pločio 20° (240 kHz) spindulį, o ypač tikslią norimos žuvų rūšies informaciją gauk skenuodamas siauru 7° (675 kHz) spinduliu.

Integruotas GPS

Gali kurti ežerų žemėlapius iš valties ar baidarės, nuo kranto, prieplaukos ar liepto. Tiesiog užmesk ir trauk, kad vandens telkinys būtų atvaizduotas žemėlapyje. Šie žemėlapiai automatiškai išsaugomi Fish Deeper™ ir pasiekiami bet kuriame įrenginyje.

Įspūdingas skenavimo gylis ir užmetimo diapazonas

Nepriekaištingai tiksliai skenuoja iki 100 m gylyje. Pats generuoja Wi-Fi signalą (nereikia mobiliųjų duomenų), kad prisijungtų prie išmaniojo įrenginio, todėl drąsiai užmesk iki 100 m atstumu ir žvejok ramia galva - ryšys visą laiką bus stabilus.

Puiki skiriamoji geba

1 cm (skenuojant siauru spinduliu) ir 2.4 cm (skenuojant plačiu ar vidutiniu spinduliu) skiriamoji geba užtikrina, kad lengvai aptiksi konkrečias rūšis ir galėsi stebėti net smulkiausią jauką vertikaliai džigaujant.

Sumani žvejyba naudojant programėlę Fish Deeper™

  • Detalus ir ryškus vaizdas. Atskirk plėšrias žuvis nuo mailiaus, o dugnines žuvis - nuo dugno nelygumų.
  • Galima matyti augaliją, žuvis, dugno struktūrą, kietumą bei sudėtį. Galima matyti augaliją, žuvis, dugno struktūrą, kietumą bei sudėtį.
  • Pasižymėk mėgstamas žvejybos vietas, išplaukimo vietas, stovyklavietes, automobilių stovėjimo aikšteles ir kitas svarbias vietas. Pasižymėk mėgstamas žvejybos vietas, išplaukimo vietas, stovyklavietes, automobilių stovėjimo aikšteles ir kitas svarbias vietas.
  • Registruok laimikius su nuotraukomis ir detaliais aprašymais, taip pat pasižymėk, kokią techniką, įrangą, jauką ir masalą naudojai. Registruok laimikius su nuotraukomis ir detaliais aprašymais, taip pat pasižymėk, kokią techniką, įrangą, jauką ir masalą naudojai.

Vienas sonaras visiems sezonams ir žvejybos būdams

3 impulsų dažniai lemia dar tikslesnius sonaro rodmenis. Tai ypač naudinga žvejojant iš valties ar baidarės ir ant ledo.

Žūklė iš baidarės

Sonarą prie baidarės pritvirtinsi per keletą sekundžių, nereikės nei gręžti, nei papildomų laidų ar baterijų. Idealu žvejojant iš baidarės, nes nedidelis sonaras telpa į žvejybos reikmenų dėžutę. Kurk žemėlapį vilkdamas sonarą baidare arba užmesk į sunkiai pasiekiamą vietą.

Žūklė iš valties

Idealu žvejojant iš nedidelės valties. Užmesk sonarą arba vilk plaukdamas valtimi, baidare ar pripučiamu plaustu. Kad gautum tikslius rodmenis, vilk pastoviu, nedideliu 3 km/h greičiu arba užmesk į sunkiai pasiekiamą vietą.

Poledinė žūklė

Naudojant žuvų ieškiklį Deeper PRO+ 2 paprasta keliauti nuo vienos eketės prie kitos, nes jam nereikia nei akumuliatoriaus, nei laidų. Tiesiog išgręžk eketę ir padėk sonarą ant vandens, kad sužinotum, ar žuvys jau susidomėjo.

Žūklė nuo kranto

Tiesiog užmesk sonarą, prisitrauk, kiek reikia, ir ekrane stebėk situaciją po vandeniu. Aptik žuvis, sužinok viską apie dugno struktūrą ir susikurk žūklės vietos žemėlapį.

Fish Deeper™ Premium

Dar paprasčiau susiplanuoti žvejybą, kai galima naudoti per 50 000 ežerų žemėlapių Fish Deeper™ programėlėje − tai lyg ieškomų žuvų adresų knygelė! Pastebėk kiekvieną salelę, duobę, skardį, seklumą ir kitus dugno ypatumus. Greitai rask geriausią žūklęs vietą ir pagal gylį bei dugno struktūrą pasirink, kokias žuvis žvejoti. Peržiūrėk duomenis bet kuriame įrenginyje. Su PRO+ 2 gauk NEMOKAMĄ 3 mėnesių Premium prenumeratą.

Parašyti įvertinimą

Gamintojas:
DEEPER
Prekės kodas:
ITGAM1080
Likutis sandėlyje:
0
Pristatymas:
7-13 dienų
Peržiūrų:
67

Netinka kaina ar radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą!

Nemokamas pristatymas perkantiems prekių už 60 €!