DEEPER Sonar CHIRP+ 2 WiFi / GPS Sonar sonaras

7-13 dienų DEEPER Sonar CHIRP+ 2 WiFi / GPS Sonar sonaras

DEEPER ITGAM0997

Žvejok sumaniau su labai tikslius ir aiškius rodmenis pateikiančiu sonaru CHIRP+ 2 ir programėle Fish Deeper™. Planuok, registruok ir analizuok žvejybą ir kurk batimetrinius žemėlapius. Savo duomenis galėsi peržiūrėti bet kuriame įrenginyje.

Galingiausias užmetamas sonaras

Puiki skiriamoji geba ir itin tikslūs rodmenys net dideliame gylyje

1 cm tikslumo skiriamoji geba padeda aptikti norimos rūšies žuvis mailiaus būryje ir stebėti net smulkiausią masalą vertikaliai džigaujant. Registruojamas tik minimalus paviršinių atspindžių "triukšmas", todėl net sekliuose vandenyse sonaro rodmenys bus tikslūs, kad pastebėtum žuvis vos 15 cm atstumu nuo vandens paviršiaus. Tai dar ne viskas - galėsi aptikti dugnines žuvis iki 100 m gylyje.

Itin toli užmetamas ir lengvai perkeliamas į kitą vietą

Deeper CHIRP+ 2 turi naują Wi-Fi modulį, kuris suteikia stipresnį ir stabilesnį ryšį iki 120 m, net esant prastam orui. Sonaras CHIRP+ 2 prisijungia prie išmaniojo įrenginio savo skleidžiamu belaidžiu ryšiu, todėl nereikia nei mobiliųjų duomenų, nei interneto ryšio. Šis sonaras labai nedidelis ir lengvas, todėl puikiai telpa žūklės reikmenų dėžutėje ar net kišenėje.

3 dažnių spinduliai

Greičiau aptik žuvų susibūrimo vietas skenuodamas vandenis plačiu 47° (100 kHz) spinduliu. Konkrečiai vietai skenuoti pasirink vidutinio pločio 20° (240 kHz) spindulį, o ypač tikslią norimos žuvų rūšies informaciją gauk skenuodamas siauru 7° (675 kHz) spinduliu.

Greitai įkraunama galinga baterija

Maitinimo optimizavimas, specialios technologijos ir 37 % talpesnė baterija leidžia Deeper CHIRP+ 2 veikti iki 15 valandų. Vos 2 gramais padidėjęs svoris nė kiek nesumažina patogumo nešiotis, o įjungus energijos taupymo režimą sonaras veikia net iki 20 valandų. Sonaras pilnai įkraunamas vos per 2 val.

Sumani žvejyba naudojant programėlę Fish Deeper™

  • Detalus ir ryškus vaizdas. Atskirk plėšrias žuvis nuo mailiaus, o dugnines žuvis - nuo dugno nelygumų.
  • Galima matyti augaliją, žuvis, dugno struktūrą, kietumą bei sudėtį. Galima matyti augaliją, žuvis, dugno struktūrą, kietumą bei sudėtį.
  • Pasižymėk mėgstamas žvejybos vietas, išplaukimo vietas, stovyklavietes, automobilių stovėjimo aikšteles ir kitas svarbias vietas. Pasižymėk mėgstamas žvejybos vietas, išplaukimo vietas, stovyklavietes, automobilių stovėjimo aikšteles ir kitas svarbias vietas.
  • Registruok laimikius su nuotraukomis ir detaliais aprašymais, taip pat pasižymėk, kokią techniką, įrangą, jauką ir masalą naudojai. Registruok laimikius su nuotraukomis ir detaliais aprašymais, taip pat pasižymėk, kokią techniką, įrangą, jauką ir masalą naudojai.

Vienas sonaras visiems metų laikams ir žvejybos būdams

Su Deeper CHIRP+ 2 gali žvejoti bet kuriuo metų laiku ir bet kuriuo žvejybos būdu. Žvejok dieną ir naktį, iš valties ar baidarės ir net žiemą ant ledo.

Žūklė iš baidarės

Sonarą prie baidarės pritvirtinsi per keletą sekundžių. Jokio gręžimo, laidų ar baterijų. Idealu žvejojant iš baidarės, nes nedidelis sonaras telpa į žvejybos reikmenų dėžutę. Kurk žemėlapį vilkdamas sonarą baidare arba užmesk jį į sunkiai pasiekiamą vietą.

Žūklė iš valties

Idealu žvejojant iš nedidelės valties. Užmesk sonarą arba vilk plaukdamas valtimi, baidare ar pripučiamu plaustu. Kad gautum tikslius rodmenis, vilk pastoviu ir nedideliu (3 km/h) greičiu arba užmesk į sunkiai pasiekiamą vietą.

Poledinė žūklė

Naudojant žuvų ieškiklį Deeper CHIRP+ 2 paprasta keliauti nuo vienos eketės prie kitos, nes jam nereikia nei akumuliatoriaus, nei laidų. Tiesiog išgręžk eketę ir padėk sonarą ant vandens, kad sužinotum, ar žuvys jau susidomėjo.

Žūklė nuo kranto

Tiesiog užmesk sonarą, prisitrauk, kiek reikia, ir ekrane stebėk situaciją po vandeniu. Aptik žuvis, sužinok viską apie dugno struktūrą ir susikurk žūklės vietos žemėlapį.

Fish Deeper™ Premium

Dar paprasčiau susiplanuoti žvejybą, kai galima naudoti per 50 000 ežerų žemėlapių Fish Deeper™ programėlėje − tai lyg ieškomų žuvų adresų knygelė! Pastebėk kiekvieną salelę, duobę, skardį, seklumą ir kitus dugno ypatumus. Greitai rask geriausią žūklęs vietą ir pagal gylį bei dugno struktūrą pasirink, kokias žuvis žvejoti. Peržiūrėk duomenis bet kuriame įrenginyje. Su CHIRP+ 2 gauk NEMOKAMĄ 3 mėnesių Premium prenumeratą.

Parašyti įvertinimą

Gamintojas:
DEEPER
Prekės kodas:
ITGAM0997
Likutis sandėlyje:
0
Pristatymas:
7-13 dienų
Peržiūrų:
105

Netinka kaina ar radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą!

Nemokamas pristatymas perkantiems prekių už 60 €!