DEEPER Range Extender & Holder Kit sonaro ryšio stiprintuvas ir laikiklis

7-13 dienų DEEPER Range Extender & Holder Kit sonaro ryšio stiprintuvas ir laikiklis

DEEPER ITGAM0030

Mėgaukis geresniu ryšiu tarp telefono ir sonaro, kai yra didelis atstumas ir žvejoji su jaukinimo laiveliu. Deeper ryšio stiprintuvas yra oficialiai sertifikuotas aukštos kokybės vandeniui atsparus įrenginys, kurį lengva surinkti ir naudoti. Parduodamas kartu su telefono laikikliu, kuris tinka įvairaus dydžio telefonams. Suderinamas su visais Deeper sonarais, idealiai tinka naudoti su PRO ir CHIRP serijų modeliais.

Kaip naudoti

  • Pritvirtink ryšio stiprintuvą ir telefono laikiklį ant stovo. Kad būtų užtikrintas optimalus ryšys tarp telefono ir Deeper sonaro, ryšio stiprintuvas turi būti laikomas vertikaliai 1.20-1.60 m aukštyje.
  • Prijunk savo Deeper sonarą ir ryšio stiprintuvą prie telefono naudodamas Wi-Fi. Įsitikink, kad jaukinimo laivelis ir sonaras nenutolę nuo ryšio stiprintuvo didesniu nei 5 m atstumu.
  • Fish Deeper™ programėlėje pasirink specialų režimą, skirtą žvejybai su jaukinimo laiveliu. Lengvai skenuok vandens telkinius 200 m atstumu. Kurk gylio (batimetrinius) žemėlapius, kad dar geriau pažintum vandens telkinį, kuriame žvejoji. Peržiūrėk savo duomenų istoriją bet kuriame įrenginyje naudodamas Fish Deeper™ programėlę arba žiniatinklio platformą.

Parašyti įvertinimą

Gamintojas:
DEEPER
Prekės kodas:
ITGAM0030
Likutis sandėlyje:
0
Pristatymas:
7-13 dienų
Peržiūrų:
118

Netinka kaina ar radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą!

Nemokamas pristatymas perkantiems prekių už 60 €!