KARPININKAMS.LT DOVANŲ KUPONAS - GERIAUSIA DOVANA ŽVEJUI!

DEEPER Range Extender & Phone Holder + Bait Boat Sonar Holder Kit sonaro ryšio stiprintuvas ir telefono laikiklis + laikiklis jaukinimo laiveliui

-10% 7-13 dienų DEEPER Range Extender & Phone Holder + Bait Boat Sonar Holder Kit sonaro ryšio stiprintuvas ir telefono laikiklis + laikiklis jaukinimo laiveliui

DEEPER ITGAM0028

DEEPER ryšio stiprintuvas ir telefono laikiklis

Mėgaukis geresniu ryšiu tarp telefono ir sonaro, kai yra didelis atstumas ir žvejoji su jaukinimo laiveliu. Deeper ryšio stiprintuvas yra oficialiai sertifikuotas aukštos kokybės vandeniui atsparus įrenginys, kurį lengva surinkti ir naudoti. Parduodamas kartu su telefono laikikliu, kuris tinka įvairaus dydžio telefonams. Suderinamas su visais Deeper sonarais, idealiai tinka naudoti su PRO ir CHIRP serijų modeliais.

Kaip naudoti

  • Pritvirtink ryšio stiprintuvą ir telefono laikiklį ant stovo. Kad būtų užtikrintas optimalus ryšys tarp telefono ir Deeper sonaro, ryšio stiprintuvas turi būti laikomas vertikaliai 1.20-1.60 m aukštyje.
  • Prijunk savo Deeper sonarą ir ryšio stiprintuvą prie telefono naudodamas Wi-Fi. Įsitikink, kad jaukinimo laivelis ir sonaras nenutolę nuo ryšio stiprintuvo didesniu nei 5 m atstumu.
  • Fish Deeper™ programėlėje pasirink specialų režimą, skirtą žvejybai su jaukinimo laiveliu. Lengvai skenuok vandens telkinius 200 m atstumu. Kurk gylio (batimetrinius) žemėlapius, kad dar geriau pažintum vandens telkinį, kuriame žvejoji. Peržiūrėk savo duomenų istoriją bet kuriame įrenginyje naudodamas Fish Deeper™ programėlę arba žiniatinklio platformą.

DEEPER laikiklis jaukinimo laiveliui

Unikali konstrukcija, specialiai sukurta naudojimui su Deeper PRO ir CHIRP serijų sonarais. Sonaro laikiklis tinka daugeliui jaukinimo laivelių ir tvirtinamas be jokių papildomų įrankių ir gręžimo.

Kaip naudoti

  • Pritvirtink sonaro laikiklį prie jaukinimo laivelio su pridėtais lipdukus.
  • Deeper sonarą įdėk į laikiklį ir pritvirtink tam skirtais varžtais bei saugos dirželiu.
  • Fish Deeper™ programėlėje pasirink specialų režimą, skirtą žvejybai su jaukinimo laiveliu. Kurk gylio (batimetrinius) žemėlapius, kad dar geriau pažintum vandens telkinį, kuriame žvejoji.
  • Norėdamas padidinti skenavimo diapazoną iki 200 m, naudok Deeper ryšio stiprintuvą.

Parašyti įvertinimą

Gamintojas:
DEEPER
Prekės kodas:
ITGAM0028
Likutis sandėlyje:
0
Pristatymas:
7-13 dienų
Peržiūrų:
10

Netinka kaina ar radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą!

Nemokamas pristatymas perkantiems prekių už 60 €!