Pirkdami prekes mūsų parduotuvėje jūs remiate Lietuvos Karpininkų Asociaciją

Karpių žūklės vietų žemėlapis Įrašų srautas

Visiems karpių žūklės mylėtojams pristatome interaktyvų žemėlapį su ežerų ir komercinių tvenkinių, kuriuose galima gaudyti ir pagauti karpius, vietomis ir kontaktais.

Visa žemėlapyje pateikta informacija yra surinkta iš viešų informacijos šaltinių.

Puikiai suprantame, kad žvejai nėra linkę dalintis "geromis vietelėmis", tačiau maloniai kviečiame visus padėti mums tobulinti šį žemėlapį. Komercinės karpių žūklės organizatorius, ežerų ir tvenkinių, kuriuose galima žvejoti karpius savininkus, taip pat kviečiame pateikti šiame žemėlapyje savo informaciją bei pasiūlymus.

Visiems pateikusiems naujos karpių žūklės vietos duomenis suteiksime 10% papildomą nuolaidą Karpininkams.lt el. parduotuvėje! 

Pateikti pasiūlymus žemėlapiui

Arvydų žuvininkystės ūkis

Arvydų žuvininkystės ūkis

eduardas 2014/09/15 0
SPECIALUS KARPININKAMS.LT ir ARVYDŲ TVENKINIAI PASIŪLYMAS Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet, Karpininkams.lt tęsia savo sėkmingą bendradarbiavimą su Arvydų tvenkiniais. Nuo šiandien, visi registruoti Karpininkams.lt el. parduotuvės pirkėjai, nusipirkę prekių už 40 EUR ir daugiau, nemokamai gaus:vieną papildomą žūklės valandą Arvydų tvenkiniuose;atvykę žvejoti, 1 kg Renmarbaits šutintų kuk...
Daugiau